mzj auto serwis logo
mzj auto service logo

    Regeneracja przekładni kierowniczych 

Regeneracja

Oferta naszej firmy jest stale poszerzana, dzięki czemu możemy odpowiedzieć na zmieniające się potrzeby Klientów. Jedną z podstawowych i najchętniej wybieranych spośród świadczonych przez nas usług jest kompleksowa regeneracja części samochodowych.

Od lat zajmujemy się regeneracją przekładni kierowniczych, pomp wspomagania, turbosprężarek oraz elementów zawieszenia, a więc końcówek drążka czy wahaczy. Celem regeneracji jest przywrócenie prawidłowych właściwości użytkowych uszkodzonym lub zużytym częściom samochodowym. Proces ten ingeruje w kształt części, a także jej różnorodne parametry, tak by mogła ponownie pełnić swoją pierwotną funkcję. Regeneracja jest mniej kosztowna niż zakup nowego elementu, a dodatkowo jest to rozwiązanie bardziej ekologiczne.

Korzystne ceny i profesjonalna obsługa to cechy, które przez lata pozwoliły nam wypracować zaufanie dla marki M.Z.J. Serwis. Od 1986 roku staramy się pozostawać na bieżąco z nowoczesnymi rozwiązaniami i wykorzystywać tylko najlepsze materiały, dzięki czemu zapewnić możemy trwałość regenerowanych elementów, a także bezpieczeństwo ich użytkowania. Każda część regenerowana w naszej firmie ma roczną gwarancję! Pomagamy naszym Klientom zarówno w przypadku samochodów osobowych, jak i dostawczych. Chętnie zajmujemy się również autami zabytkowymi. Tutaj każdy może liczyć na najwyższą jakość i precyzję wykonania usługi.

Każda regeneracja składa się z podobnych etapów, których celem jest uzyskanie pełnowartościowego produktu. Pierwszym krokiem zawsze jest wymontowanie zużytej części. Możemy to zrobić sami, jednak jeśli nie ma możliwości odwiedzenia naszej firmy przez Klienta, wystarczy przesłać nam zużyty element, a jeszcze tego samego dnia odsyłamy zregenerowaną część, pokrywając koszty wysyłki. Wymontowany element jest przez nas fachowo oceniany, po czym naprawiamy uszkodzenia, uzupełniamy brakujące części, a niektóre wymieniamy na nowe. W trakcie regeneracji wykorzystujemy nowe uszczelniacze, tuleje czy łożyska. Potem konieczne jest już tylko dokładne oczyszczenie całego elementu i jego ponowne zamontowanie. Możemy również przeprowadzić kontrolny test, który pozwoli całkowicie upewnić się, że zregenerowana część działa jak fabrycznie nowa. Powstający wyrób monitorujemy na każdym etapie powstawania.

ul. Krasickiego 27A
61-412 Poznań
kom. 570 145 542
kom. 509 664 375